3 urodziny serwisu Furgonetka

W ciągu trzech lat działalności z Furgonetki skorzystało już ponad 40 tysięcy klientów, którzy wysłali 638 784 paczki.

W dniu 2 grudnia serwis Furgonetka.pl obchodzi swoje trzecie urodziny. Jeden z największych i najpopularniejszych brokerów kurierskich ma dużo powodów do świętowania: w ciągu trzech lat działalności z jego usług skorzystało już ponad 40 tysięcy klientów, którzy wysłali 638784 paczki. Tylko w ostatnim roku ilość zrealizowanych przesyłek wzrosła prawie dwukrotnie w porównaniu z łącznym wynikiem z poprzednich lat. Aktualnie serwis może się pochwalić średnio 50 tysiącami doręczeń miesięcznie.

Miniony rok to nie tylko rosnące statystyki. W tym czasie Furgonetka.pl całkowicie odświeżyła wygląd i funkcjonalność swojej strony WWW. Zamawianie kuriera stało się jeszcze łatwiejsze i szybsze, a sama oferta została rozszerzona o usługi firm GLS, FedEx oraz przesyłki miejskie firmy X-press Couriers. Dodatkowo serwis wprowadził dwie dodatkowe wersje językowe: angielską oraz niemiecką i zwiększył znacząco udział klientów zagranicznych. Podsumowanie efektów działalności firmy można obejrzeć na specjalnie przygotowanej infografice:

furgonetka3lata

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.