6 pytań do właściciela serwisu paczuszka.com

1. Czym jest paczuszka.com?

Serwis Paczuszka.com jest jednym z najprężniej rozwijających się serwisów brokerskich na polskim rynku. W ciągu niespełna półtora roku zaufały nam setki firm i tysiące klientów indywidualnych. Nasze starania i zaangażowanie w tworzenie zaufanej i silnej marki zostały docenione. Tym samym osiągnęliśmy pierwszy z naszych celów.

2. Co Pana wyróżnia od innych portali brokerów kurierskich?

Nasze założenia były jasne. Przejrzysty i prosty system zamówień oraz bezproblemowy przewoźnik. Taka kombinacja jest połową sukcesu. Tak się też stało. Współpracujemy wyłącznie z firmą DHL, która jest jedną z najbardziej prestiżowych firm w swojej branży. System zamówień Paczuszka.com został opracowany tak, aby maksymalnie uprościć procedurę zamawiania. W zakresie usług, naszą mocną stroną są krajowe przesyłki paletowe. Możemy pochwalić się tutaj pozycją lidera.

3. Jaki jest Pański model biznesowy?

Serwis Paczuszka.com zarabia wyłącznie na usługach brokerskich. Trzymając się zasady przejrzystości strony oraz z szacunku dla naszych klientów, nie zdecydowaliśmy się na wprowadzenie reklam w serwisie,  e-mailach. Użytkownika nie zaskoczy wyskakujące okienko w połowie składania zlecenia lub oferta banku po złożeniu zamówienia.

4. Z czym na początku miał Pan największe problemy?

Rozpoczynając naszą drogę mieliśmy świadomość, że wchodzimy na rynek już opanowany. Największym wyzwaniem było zaistnieć na tym trudnym polu i wyróżnić się. Poza atrakcyjną ofertą, przyjaznym interfejsem, postawiliśmy również na wysoką jakość obsługi klienta. Uruchomiliśmy infolinię, która ułatwia wzajemne relacje z klientem i udziela wsparcia. Nasi klienci czują się bezpiecznie, wiedząc, że mogą na nas liczyć.

5. Czy najniższa cena przesyłek kurierskich zawsze ma znaczenie?

Niska cena oznacza często brak odpowiednich środków na wsparcie techniczne, uruchomienie dedykowanych działów w firmie, a przyjęcie zlecenie staje się ostatnim ogniwem w relacji klient – broker. Ponadto niska cena świadczonych usług wynika z wyboru niedrogiego przewoźnika. Zazwyczaj wiąże się to z wieloma trudnościami, które mogą spotkać nieświadomego klienta. Nieterminowość doręczeń, opóźniania w zwrotach pobrań, problemy w rozpatrywaniu reklamacji – to tylko część następstw niskiej ceny.

6. Czego moga się spodziewać użytkownicy w najbliższym czasie?

Serwis Paczuszka.com stale analizuje potrzeby użytkowników. Regularnie wprowadzamy dodatkowe funkcjonalności usprawniając narzędzia, z których korzystają setki osób dziennie. Lada moment uruchomimy obsługę przesyłek międzynarodowych, gwarantując równie bezpieczny i szybki transport na terenie Europy. Zapewne nie raz jeszcze pozytywnie  zaskoczymy naszych klientów.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.