Amazon rekrutacje do swoich centrów w Polsce

Do 2015 roku Amazon planuje otworzyć w Polsce trzy duże centra logistyczne, które łącznie mają dać przeszło 6 tysięcy miejsc pracy. Już teraz można zapoznać się z ofertami pracy w Poznaniu, Wrocławiu i Trójmieście. Polskie centa logistyczne mają służyć do obsługi zamówień z całej Europy.

Amazon w szczególności poszukuje na razie managerów, osób do działów kadrowych, logistycznych oraz IT, a także analityków biznesowych. W ogłoszeniach można znaleźć informacje o tym, że kandydaci powinno cechować się ambicją, własną inicjatywą, pasją. Także można aplikować na stanowiska produkcyjne. Łącznie prace ma znaleźć na stałych stanowiskach 6 tysięcy osób, ale Amazon planuje również okresowe zatrudnianie do 9 tysięcy pracowników tymczasowych.

Centra logistyczne mają powstać w miejscowościach Bielany Wrocławskie pod Wrocławiem, w Sadach niedaleko Poznania oraz w Trójmieście, gdzie Amazon poszukuje głównie informatyków i specjalistów IT. Aplikacje mogą być przesyłane już teraz, ale rekrutacja będzie rozpoczęta później, o czym kandydaci zostaną poinformowani.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.