Aplikacja Envelo nominowana w Mobile Trends Awards 2014

Aplikacja Envelo na smartfony i tablety, stworzona przez spółkę Poczta Polska Usługi Cyfrowe, walczy o laur w plebiscycie Mobile Trends Awards 2014 w kategorii Firma/marka z najlepszą aplikacją mobilną. Głosowanie trwa do 30.01.

„Poczta w kieszeni” aplikacja Envelo została nominowana w konkursie Mobile Trends Awards 2014. Nagrody Mobile Trends przyznawane są co roku za najlepsze rozwiązania mobilne minionych 12 miesięcy. Wygraną Envelo mogą zapewnić głosy oddane za pośrednictwem strony http://www.2015.mobiletrends.pl/glosowanie oraz głosy kapituły konkursu. Głosowanie trwa do 30.01. 2015 r. a wyniki zostaną ogłoszone 12 lutego.

Za pośrednictwem aplikacji Envelo mobilni użytkownicy mogą przygotować spersonalizowaną neokartkę, poddając edycji autorskie zdjęcia. Pod koniec 2014 roku użytkownicy otrzymali dostęp do skrzynki Neorachunki. Umożliwia ona odbieranie i przeglądanie faktur niezależnie od miejsca i czasu. W aplikacji ponadto dostępna jest wyszukiwarka, dzięki której znajdziemy placówkę pocztową, skrzynkę czy kod pocztowy. Zamówimy też kuriera Pocztex i sprawdzimy status doręczenia przesyłki rejestrowanej. Aplikacja Envelo współpracuje z systemami Android, iOS i Windows Phone.

Za realizację aplikacji odpowiada agencja Future Mind.

Envelo, to także „poczta na biurku”. Na dedykowanej platformie Envelo użytkownicy mogą kupić neoznaczki na przesyłki zwykłe i polecone. Na platformie działa również udostępniona w ostatnim czasie Skrzynka Envelo, która umożliwia wysłanie drukowanych neolistów poleconych i zwykłych a stając się posiadaczem Konta Zaufanego, użytkownicy zyskują dostęp do neolistu elektronicznego rejestrowanego.

Więcej na http://www.envelo.pl/

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.