Aplikacja wysyłkowa 7 Business Ship Control

Sprawy związane z logistyką pełnią ważną rolę w każdej firmie. Aby zwiększyć efektywność i obniżyć koszty Siódemka proponuje aplikację wysyłkową 7 Business Ship Control.

7 Business Ship Control to rodzina rozwiązań dla biznesu. Aplikacja została stworzona przez Siódemkę z myślą o wszystkich Klientach wykorzystujących w codziennej działalności systemy magazynowo-sprzedażowe lub programy wspierające dystrybucję towarów takie jak aplikacje sklepów internetowych. Podstawową funkcją proponowanych rozwiązań jest pełna automatyzacja poprzez przeprowadzenia całego procesu obsługi i zarządzania przesyłkami wysłanymi za pośrednictwem Siódemki w ramach samych programów użytkowych.

Rozwiązania z rodziny 7 Business Ship Control są dostepne dla wszystkich Klientów Siódemki i są całkowicie bezpłatne. Co wiecej klieci działający bezpośrednio w środowisku IT nie muszą tracić czasu na żadne dodatkowe integracje z systemem.
Każda z propozycji takiego rozwiązania została zaprojektowana z myślą o obniżeniu kosztów prowadzenie logistyki, dostępie do informacji dla całej firmy i wygodzie użytkowania.

Szczegóły oferty 7 Business Ship Control dostępne są pod adresem http://www.siodemka.com/pl/srednie-i-duze-firmy/narzedzia/7-busines-ship-control/

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.