Aplikacja wysyłkowa Webmobile 7 w Siódemce

Zamawianie kuriera przez internet w kilku kliknięciach? Teraz to możliwe! Popularna firma kurierska Siódemka wprowadziła specjalną aplikację Webmobile 7, dzięki której jej klienci mogą jeszcze wygodniej korzystać z oferowanych przez nią usług. Wystarczy kilka chwil, żeby złożyć zamówienie na kuriera, który następnie w wyznaczonym dniu i czasie przyjedzie po odbiór przesyłki – bez każdorazowego telefonowania do kuriera lub zlecania obsługi przez e-mail.

Do czego służy aplikacja Webmobile 7?

Aplikacja oferowana przez Siódemkę działa przez internet (nie trzeba jej pobierać i instalować na dysku) i jest dostępna bez żadnych dodatkowych opłat – można już teraz całkowicie za darmo sprawdzić jej funkcje. Tych jest sporo, dlatego jest ona dużym udogodnieniem dla osób często korzystających z obsługi kurierów, w tym dla sklepów internetowych, ponieważ aplikacja współpracuje z Menedżerem Sprzedaży oraz z Allegro. Z Webmobile 7 można zautomatyzować proces wysyłki – jej przygotowywania oraz zarządzania po przekazaniu jej kurierowi.

Webmobile 7 obsługuje takie funkcje jak:

• sporządzanie i wydruk listów przewozowych

• sporządzanie i wydruk dokumentów wydania

• generowanie raportów nadanych przesyłek

• zamawianie usługi kurierskiej

• zarządzanie bazą adresów

Co można zyskać?

Korzyści, które daje Webmobile 7 użytkownikom, jest mnóstwo. Przede wszystkim można oszczędzić sporo czasu, który przeznacza się zwykle na obsługę przesyłek kurierskich, w tym na przygotowywanie dokumentów z nimi związanych. Jeżeli w firmie codziennie generuje się dużo listów przewozowych, wtedy rzeczywiście oszczędności są spore. Atutem jest możliwość tworzenia własnej bazy adresatów poprzez import danych i ich autouzupełnianie, więc można łatwo zarządzać adresami, co zmniejsza ryzyko pomyłek przy wysyłce. W kilku kliknięciach można też sprawdzić aktualny status przesyłki, tworzyć raporty, grupować zlecenia i je identyfikować, przygotowywać zestawy nadania paczek.

Jeżeli poszukuje się skutecznego asystenta sprzedaży i wysyłek kurierskich, Webmobile 7 to bardzo atrakcyjna propozycja. Dzięki niej korzystanie z usług firmy kurierskiej Siódemka jest dla sprzedawców jeszcze wygodniejsze i pozwala na duże oszczędności, nie tylko w kategorii czasu, ale również pieniędzy.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.