Arvato operatorem logistycznym sklepu internetowego Douglas

Perfumeria Douglas oferuje swoje towary również w sklepie internetowym. Po to, aby zapewnić swoim klientom szybką dostawę towarów, wybrano obsługę firmy Arvato, która specjalizuje się dostarczaniem usług w branży e-commerce. Będzie ona odpowiedzialna za zadania logistyczne ora za obsługę programu lojalnościowego perfumerii.

Arvato współpracuje z Douglasem już od lat w wielu innych europejskich oddziałach. Od jesieni 2013 roku posiada również polskie biuro. Dzięki takiemu rozwiązaniu outsourcingowemu działanie sklepu internetowego Douglas może być jeszcze bardziej optymalne, a logistyka bardziej ekonomiczna, ponieważ Arvato przejęło obsługę od niemieckiego oddziału.

Oprócz logistyki oraz programów lojalnościowych Arvato ma również dbać o monitoring wysyłki, sprawdzać terminowość przelewów przez kurierów, obsługiwać zwroty towarów, na życzenie klientów zajmować się pakowaniem prezentowym produktów, robieniem zdjęć czy przygotowywaniem kart podarunkowych. Sercem działań jest znajdujące się w Plewiskach pod Poznaniem centrum i magazyn Arvato o 16 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.