Deutsche Post DHL opublikował 10. raport Społecznej Odpowiedzialności Biznesu

Jak co roku Deutsche Post DHL opublikowało kolejny, tym razem 10. raport Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, którego celem jest podsumowanie działań grupy w zakresie odpowiedzialności społecznej.

Według raportu udało się zmniejszyć emisyjność, która spadła o 18% w stosunku do roku 2007, co zbliża grupę do założonego osiągnięcia 30% w roku 2020. Dopracowano także działania obejmujące GoGreen (Środowisko), GoHelp (Zarządzanie kryzysowe) oraz GoTeach (Edukacja), które uzyskały nowe podejście dzięki wewnętrznej sieci „Odpowiedzialny Biznes” oraz „Wspólna Wartość”. Dodatkowo grupa podwyższyła do 20 krajów współpracę w ramach Teach For All i SOS Wioski Dziecięce.

Jak przyznaje Christof Ehrhart, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej i Odpowiedzialności w Deutsche Post DHL, dla grupy Deutsche Post DHL odpowiedzialność społeczna biznesu jest bardzo ważnym czynnikiem. Jednoczesne odnoszenie sukcesów w swojej branży wraz z odpowiedzialnością to główne cele grupy.

Deutsche Post DHL co roku publikuje informacje na temat wytycznych, projektów, przedsięwzięć oraz inicjatyw „Żyjmy Odpowiedzialnie” w Raportach Odpowiedzialności Społecznej Deutsche Post DHL. Pełny raport jest dostępny na stronie internetowej DHL.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.