DHL Express przygotował nowy pakiet ubezpieczeniowy

DHL Express oferujący szybkie przesyłki międzynarodowe przygotował nowy pakiet ubezpieczeniowy dla swoich klientów.

Dzięki niemu zabezpieczone mogą być również artykuły o mniejszej wartości. Dodatkowo pakiet DHL Shipment Insurance ma chronić także przed działaniem siły wyższej, zapewniając pełną ochronę przed ryzykiem.

Ubezpieczenia DHL Shipment Insurance zostały przygotowane po to, aby spełnić oczekiwania klientów, którzy chcą ubezpieczać towary o niższej wartości, na przykład koperty zawierające dokumenty, przesyłki z tanimi artykułami. Ubezpieczenie chroni przesyłki całkowicie, począwszy od odbioru przez firmę DHL, aż do dostawy pod wskazany adres. Dodatkowym atutem ubezpieczenia DHL Shipment Insurance jest ochrona przesyłki nawet w przypadku uszkodzeń czy zaginięcia spowodowanego działaniem siły wyższej, przykładowo w wyniku burzy. Takiej oferty ubezpieczeniowej nie posiadają inni kurierzy, dlatego dla tych osób, które chcą skutecznie chronić przesyłane międzynarodowo mienie, jest to najbardziej korzystne rozwiązanie.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.