DHL i IMG Fashion wspólnie dla mody

Dobra moda nie zna granic – właśnie dlatego DHL i IMG Fashion rozpoczęły współpracę, która ma na celu szersze wypromowanie utalentowanych projektantów mody.

Do tego celu przygotowano specjalną platformę DHL Exported, której głównym celem jest pomoc najlepszym projektom w przekraczaniu granic państw.

DHL Exported to unikatowy program, który służy wsparciu ogólnoświatowej mody. Jego meritum jest wsparcie projektantów znanych lokalnie, aby mogli oni prezentować swoją modę na najważniejszych branżowych wydarzeniach, w tym w trakcie Tygodni Mody. Projektanci mogą składać swoje kandydatury między innymi na Fashion Week w Nowym Jorku, Londynie, Mediolanie czy w Tokio.

W ramach programu DHL będzie sponsorował przez dwa sezony wybranego projektanta, który otrzymuje gwarantowane miejsce w planie imprezy. Dodatkowo przewoźnik zobowiązuje się do pokrycia wszystkich kosztów logistycznych związanych z kolekcją. Projektanci, którzy chcą wziąć udział w programie, mogą składać swoje zgłoszenia od 17 lutego do 2 kwietnia na stronie www.DHLExported.com.

dhl

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.