DPD Polska partnerem E(x)plory

Firma kurierska DPD Polska została oficjalnym partnerem Fundacji  Zaawansowanych Technologii podczas V Edycji E(x)plory 2016. DPD Polska zapewni Fundacji obsługę logistyczną Konkursu Naukowego E(x)plory i festiwali E(x)plory.

Misją Fundacji Zaawansowanych Technologii jest promowanie i wspieranie badań, rozwoju technologicznego, przedsiębiorczości, a także transferu i wdrażania nowych technologii. Flagowym przedsięwzięciem FZT jest Program E(x)plory. Jest to największa w Polsce inicjatywa wpierająca utalentowaną młodzież w realizacji innowacyjnych projektów naukowych oraz promująca ich osiągnięcia na arenie międzynarodowej. Na Program E(x)plory składają się Konkurs Naukowy, Festiwale Naukowe, konkursy międzynarodowe i program staży badawczo-rozwojowych. Działania odbywają się w większych miastach na terenie całej Polski, zaś finałowe spotkanie wieńczące cały cykl odbędzie się w Gdyni.

DPD Polska zaangażowała się we współpracę z Fundacją Zaawansowanych Technologii, oferując wsparcie logistyczne przy organizacji poszczególnych wydarzeń w ramach Programu E(x)plory.

– Na przestrzeni sześciu miesięcy – od kwietnia do października 2016 roku – prowadzimy szeroko zakrojone działania na rzecz promocji i popularyzacji nauki w Polsce. Organizacja całego przedsięwzięcia wymaga od nas dużych nakładów pracy oraz zaangażowania. Bardzo cieszymy się ze współpracy z DPD Polska, która zapewni pełną logistykę materiałów koniecznych do organizacji poszczególnych wydarzeń Programu. Jesteśmy dumni, że to właśnie DPD dołączy do grona blisko 60 partnerów E(x)plory – mówi Joanna Gogolińska, dyrektor Fundacji Zaawansowanych Technologii.

– Działalność Fundacji łączy wartości, które bliskie są także nam. Wspieranie innowacyjnej przedsiębiorczości, nauki oraz gromadzenie społeczności wokół tych zagadnień wpisuje się świetnie w naszą strategię społecznej odpowiedzialności biznesu. Współpraca z Fundacją Zaawansowanych Technologii jest więc dla nas źródłem sporej satysfakcji, tym bardziej, że nasza firma ma możliwość ufundowania nagrody dla wybranego przez siebie projektu naukowego – dodaje Rafał Nawłoka, Prezes Zarządu DPD Polska – Tytuł Partnera E(x)plory jest dla nas zobowiązaniem, ale również potwierdzeniem naszej dotychczasowej działalności pozabiznesowej. Konkurs E(x)plory wyłonił dotychczas wiele wspaniałych młodych talentów, dlatego chcemy być uczestnikiem tej wyjątkowej inicjatywy.

Źródło – www.dpd.com.pl

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.