DPD ze specjalną ofertą kurierską przed świętami

Pragnąc zoptymalizować dostawy i odbiory kurierskie w okresie przedświątecznym oraz zwiększyć satysfakcję klientów, DPD Polska podjęła decyzję o specjalnych warunkach doręczeń w dwie przedświąteczne soboty tj. 12 i 19 grudnia 2015 roku.

Oznacza to, że w każdą ze wskazanych sobót, DPD Polska podejmie próby doręczenia większości paczek nadanych w piątki (tj. 11 i 18 grudnia) natomiast, co do paczek nadanych we wskazane soboty, pierwszą próbę ich doręczenia DPD Polska podejmie już w najbliższy poniedziałek po nich przypadający (tj. 14 i 19 grudnia).

Nadania i odbiory kurierskie w obydwie przedświąteczne soboty 12 i 19 grudnia 2015 roku będą świadczone w cenie usług standardowych obowiązujących w dni robocze, bez dodatkowej opłaty za usługę sobotnią.

Tryb pracy będzie przedstawiał się następująco:

  • w soboty 12 i 19 grudnia firma będzie pracować operacyjnie w godzinach 8:00 – 17:00 (włączając Contact Center)
  • odbiory kurierskie realizowane będą do godziny 17:00, przy czym odbiory te powinny zostać zgłoszone do Contact Center do piątku poprzedzającego daną sobotę (czyli do 11.12 przed 12.12 i do 18.12 przed 19.12) – dotyczy to zarówno odbiorów ad hoc jak i odbiorów stałych
  • doręczenia i odbiory realizowane będą jak w zwykły dzień roboczy na terenie całego kraju.

Źródło – www.dpd.com.pl

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.