Envelo oferuje wakacyjne wysyłanie widokówek z całego świata

Nawet z najdalszych zakątków globu wyślesz kartkę pocztową, płacąc za nią w złotówkach jak za przesyłkę krajową. Zostanie doręczona znacznie szybciej, niż gdyby miała podróżować z miejsca naszego faktycznego pobytu. Włączona lokalizacja GPS pozwoli na umieszczenie na kartce faktycznej lokalizacji nadawcy.

Aplikacja mobilna Envelo pozwala dokonać tego w łatwy sposób oraz przekazać własne fotki z wakacji. Taka Neokartka zostaje dostarczona jako tradycyjna kartka pocztowa. Atrakcją tej usługi jest możliwość kreowania takich przesyłek z własnych zdjęć wzbogaconych osobistymi pozdrowieniami lub życzeniami dla bliskich.

Neokartka na aplikacji mobilnej Envelo to bardzo wygodne rozwiązanie. Bez kupowania kartek i znaczków można szybko przygotować i wysłać papierową widokówkę bez pośrednictwa skrzynki pocztowej.

Aplikacja Envelo działa na systemach operacyjnych: Android, Windows oraz iOS. Można pobrać ją na każde urządzenie mobilne – smartfon lub tablet. Po ściągnięciu aplikacji ze sklepu, wysłanie kartki pocztowej jest równie proste jak opublikowanie postu na portalu społecznościowym. Wystarczy wybrać opcję „wyślij neokartkę”, następnie zrobić lub wybrać zdjęcie z galerii urządzenia, wpisać treść pozdrowień oraz dane adresata i dokonać dzieła. Po dokonaniu opłaty, wydrukowana widokówka w formacie A5 lub A6 jest wysyłana do adresata w kopercie.

Ceny takich Neokartek zaczynają się od 3,99 zł – za format A6 i od 4,99 zł – za A5, czyli jak za przesyłki krajowe. Widokówka zostanie wydrukowana i doręczona przez Pocztę Polską. Stanie się to znacznie szybciej, niż gdyby miała podróżować z miejsca naszego faktycznego pobytu. Dzięki włączonej lokalizacji GPS, na kartce, w miejscu znaczka, można umieścić faktyczną lokalizację, z której kartka została wysłana lub wpisać ją samodzielnie.

Do dyspozycji mamy kilka form płatności – szybki przelew, płatność kartą kredytową lub za pomocą aplikacji SkyCash. Korzystając z aplikacji SkyCash możemy zapłacić za przesyłkę, nie podając numeru rachunku, ani danych z karty kredytowej.

Najwięcej kartek wysyłamy w sierpniu (ok. 70% ogółu wysłanych kartek), głównie z aplikacji mobilnej (60% wysłanych kartek – reszta ze strony www). Kartki trafiają głównie do adresatów w kraju (ponad 90% ogółu wysłanych kartek), natomiast spośród kartek, które były wysyłane za granicę to najwięcej zostało skierowanych do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej – jak wynika z danych sprzedaży Neokartki z Platformy Envelo i aplikacji mobilnej Envelo w okresie 2013-2015.

Źródło – www.poczta-polska.pl

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.