ESklep z opakowaniami Poczty Polskiej!

Od wtorku, 22 października, Poczta Polska oferuje w sklepie internetowym przybory i materiały służące do pakowania. To już drugi e-sklep, pierwszym była platforma do sprzedaży walorów filatelistycznych. Zapraszamy na esklep.poczta-polska.pl

W sklepie tym znajdziemy pełną gamą opakowań, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wybrednych klientów m.in. kartony, koperty, tekturę, taśmy pakowe, wypełniacze, folie stretch i artykuły biurowe. – Dodatkowo, na start zagwarantowano darmową wysyłkę do każdego zamówienia.

Oferta eSklepu skierowana jest przede wszystkim do właścicieli małych i średnich sklepów internetowych oraz firm handlowych, które prowadzą działalność wysyłkową. Poczta chce połączyć dwie usługi: przesyłki kurierskie oraz dostarczanie opakowań.

W eSklepie zakupy może również zrobić klient detaliczny, ale oferta pojedynczych artykułów jest ograniczona. Asortyment tworzą głównie opakowania dostępne w pakietach. Paleta produktów będzie stopniowo rozszerzana. Niebawem w eSklepie pojawi się także szeroka oferta artykułów biurowych.

Aby kupować w eSklepie nie trzeba się rejestrować, czyli posiadać konta użytkownika. Jednak jego założenie umożliwia łatwiejsze dokonywanie zakupów w przyszłości i pełny wgląd w historię zamówień. Proces sprzedaży wspierają konsultanci telefoniczni, którzy pomogą w doborze właściwego asortymentu oraz odpowiedzą na pytania.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.