FlexDeliveryService – nowa usługa GLS Poland

General Logistics Systems Poland oferuje swoim klientom nową usługę kurierską FlexDeliveryService. Pozwala ona na wygodne podejmowanie decyzji co do trybu doręczenia przesyłki już podczas jej nadania.

FlexDeliveryService to usługa informująca odbiorcę o stanie jego przesyłki. Przekazuje na bieżąco dane o jej lokalizacji, a także planowym terminie doręczenia. Jeżeli termin nie będzie odpowiadał odbiorcy, wtedy możliwa jest łatwa zmiana trybu doręczenia paczki. System FlexDeliveryService sprawia, że odbiorca może otrzymać ją w najbardziej dogodnym dla niego czasie. GLS Poland przekazuje informacje związane z dniem dostawy oraz czasem z trzygodzinnym przedziałem, w którym kurier ma pojawić się z paczką. W przypadku, w którym zaproponowana data nie będzie pasowała odbiorcy, może on zadecydować o doręczeniu jej na inny adres, do puntu ParcelShop GLS, oddziału GLS, zmiany daty dostawy, odmowy przyjęcia.

Informacje o statusie przesyłki można sprawdzić online w systemie FlexDeliveryService oraz w ten sposób zmieni także zmianę trybu doręczenia paczki. Do skorzystania z usługi potrzebne jest podanie adresu e-mailowego adresata paczki. Link do przeprowadzenia zmian jest zawarty wtedy w mailu powiadamiającym o podjęciu paczki i jej wysyłce.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.