GLS Poland zdobywcą brązowego godła programu badawczego „Operator Logistyczny Roku 2015”

Nagrodę wręczono podczas gali “Transport, logistyka i produkcja 2015”, która odbyła się 3 grudnia br. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.

Już po raz czternasty wydawnictwo Eurologistics i Data Group Consulting podczas dorocznego spotkania branży wyróżniło najlepsze firmy logistyczne tytułem „Operatora Logistycznego Roku 2015”. Każdego roku Data Group Consulting przeprowadza zakrojone na szeroką skalę badania satysfakcji klientów. To na ich podstawie powstaje ranking najlepszych firm w branży.

GLS Poland w tym roku po raz pierwszy zajął miejsce na podium otrzymując brązowe godło „Operatora Logistycznego Roku 2015”. W imieniu firmy nagrodę odebrał Tomasz Kroll, Region Manager GLS Poland & Ireland.

Wyróżnienie tą nagrodą oznacza, że w opinii Klientów GLS należy do grona najlepszych i najbardziej godnych zaufania przedsiębiorstw logistycznych w kraju.

Źródło – https://gls-group.eu/PL/pl/home

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.