InPost i jego Paczkomaty ruszają do Azji

Integer.pl wchodzi na rynki Azjatyckie – właściciel Paczkomatów postanowił rozpropagować swoje usługi także na innych kontynentach.

W Hong Kongu miała miejsce prezentacja nowych terminali modułowych V generacji, które pozwalają na obieranie i wysyłanie przesyłek 24h na dobę i 7 dni w tygodniu. Dodatkowo dzięki Paczkomatom tej generacji będzie można płacić rachunki czy wypłacić pieniądze jak z bankomatu.

Pierwsze pokazy okazały się sporym sukcesem i rozpoczęciem negocjacji Integer.pl wraz z lokalnymi operatorami usług kurierskich. Planowane jest również zaprezentowanie Paczkomatów podczas POST-EXPO Asia Pacific 20-21 maja w Hong Kongu.

Rafał Brzoska, prezes grupy Integer.pl wskazuje, że dotychczas we wszystkich krajach, w którym przedstawiane były Paczkomaty, cieszyły się one dużym zainteresowaniem. W ten sposób grupa uzyskała realne fundamenty rozwoju na wielu światowych rynkach. Aktualnie grupa koncentruje się na rozwoju w Azji, gdzie szuka partnerów do współpracy oraz najlepszych lokalizacji dla Paczkomatów.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.