InPost poszukuje agentów do prowadzenia placówek

Firma InPost stale zakłada nowe placówki na terenie całego kraju. Teraz rozpoczęła nową rekrutację agentów do prowadzenia swoich placówek w sieciach centrów handlowych w kilku miastach w Polsce.

Oferta została skierowana w szczególności do właścicieli punktów handlowych i usługowych i polega na pośrednictwie w świadczeniu i sprzedaży usług pocztowych InPost – obsłudze przesyłek nadawanych, awizowanych, sprzedaży znaczków, kopert i opakowań innych typów. InPost oferuje swoim współpracownikom dzierżawę stoiska gratis, wynegocjowany i dedykowany dla InPost niski czynsz, wyposażenie takie jak pieczątki i wagi gratis oraz przeszkolonych pracowników z opcją zatrudnienia od zaraz.

Dzięki wybraniu kooperacji z InPost agenci mogą uzyskać dodatkowe źródło przychodów, zwiększyć liczbę swoich klientów, podnieść atrakcyjność swojego punktu i poprawić swój prestiż poprzez współpracę z nowoczesną i rozpoznawalną na rynku firmą. InPost zapewnia bezpłatne szkolenia, doradztwo i wsparcie merytoryczne, wsparcie marketingowe, dostawy materiałów i druków.

Więcej informacji o ofercie można uzyskać na stronie: http://www.inpost.pl/wspolpraca/otworz-swoj-pok.html

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.