Jak dostarczyć zamówienie internetowe w dniu jego zakupu?

Taką rewolucyjną ofertę ogłosił X-press Couriers, który obsługuje dostawę przesyłek internetowych drogerii Rossmann. X-press Couriers, jako pierwsza firma kurierska w Polsce, wprowadziła usługę umożliwiającą realizację dostaw jeszcze w dniu złożenia zamówienia. Dla sklepów internetowych i brokerów usług kurierskich to niepowtarzalna okazja, aby prześcignąć konkurentów rynkowych poprzez włączenie do swojej oferty opcji, którą z powodzeniem rozwijają takie światowe potęgi rynku e-commerce jak Google, Amazon oraz eBay.

Jak to działa?

Wystarczy złożyć zamówienie do godziny 16:00 w dniu roboczym, a dostawa zostanie zrealizowana tego samego dnia. Dodatkowo, klient ma możliwość wskazania okna godzinowego, w którym paczka trafi pod wskazany przez niego adres. Koniec z wielogodzinnym wyczekiwaniem na kuriera! SameDay to wygoda, którą docenią użytkownicy każdego e-biznesu.
Dostawy, które zostaną zlecone po godzinie 16:00 realizowane są według schemtu usługi NextDay. Przesyłka trafia do klienta następnego dnia, jednak nadal może on wybrać okno czasowe, w którym paczka dowożona jest pod wskazany adres.

Źródło – www.x-press.com.pl

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.