Klienci Neo24.pl także mogą korzystać z Paczki w RUCH-u

Nowa usługa Paczka w RUCH-u dostępna jest także w sklepie internetowym Neo24.pl.

Dzięki niej klienci mogą otrzymać zakupione produkty do wybranego przez siebie kiosku RUCH-u. Zakupy będą dostarczane całkowicie bezpłatnie.

Od początku marca 2014 roku sieć handlowa Neo24.pl oraz RUCH oferują swoim klientom możliwość doręczania paczek do salonów prasowych i kiosków zlokalizowanych na terenie całego kraju. To łącznie przeszło 2,5 tysiąca placówek, które znajdują się zarówno w dużych miastach, jak i małych miejscowościach. Dzięki nim paczkę będzie można odebrać w dowolnej godzinie w czasie pracy kiosku. Paczki mają docierać do celu w maksymalnie 48 godzin od momentu ich nadania.

Sklep internetowy Neo24.pl oferuje swoim klientom kilkadziesiąt tysięcy różnych artykułów elektronicznych, RTV, AGD i innych typów. Paczka w RUCH-u głównie jest przeznaczona do obsługi mniejszych artykułów, które mają poniżej 20 kilogramów i ich wartość nie przekracza 300 złotych. Dla większych gabarytowo produktów sklep oferuje przesyłki kurierskie.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.