Konferencja Ecommerce Trends CEE 2014 – 23-24 września 2014

Ecommerce Trends to konferencja przyciągająca firmy z Europy Wschodniej oraz Środkowej, która ma odbyć się w tym roku już po raz czwarty. 23-24 września 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie mają spotkać się przedsiębiorcy działający w branży e-commerce z Polski i innych krajów europejskich. Organizatorem wydarzenia jest NoNobis.pl, głównymi partnerami są MasterCard, Visa, Grupa Unity i Poczta Polska.

Podczas Ecommerce Trends CEE 2014 poruszane są między innymi tematy takie jak rozwój handlu internetowego, mobilnego oraz transgranicznego, nowoczesne rozwiązania logistyczne, marketingowe i płatności w branży e-commerce. To okazja, żeby zapoznać się z nowościami branżowymi – usługami i produktami skierowanymi o sklepów internetowych. To także okazja, żeby nawiązać długofalowe kontakty i wymienić się doświadczeniami z innymi przedsiębiorcami.

Dariusz Sokołowski, co-founder NoNoobs.pl, organizatora konferencji, wskazuje, że Polska ma predyspozycje do odegrania kluczowej roli w e-commerce w swoim regionie. Stanowimy duży rynek, a nasi przedsiębiorcy coraz częściej korzystają z nowoczesnych technologii i wkraczają również na rynki europejskie.

Pierwszego dnia konferencji Ecommerce Trends CEE 2014  odobywają się również targi Ecommerce Trends CEE Show&Expo 2014.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.