Konferencja IT w Logistyce GigaCon – 9 czerwca 2014, Warszawa

9 czerwca 2014 roku w Warszawie w Hotel Courtyard ma odbyć się konferencja „IT w Logistyce GigaCon – produkcja, magazyn, dystrybucja, transport”. Podczas niej poruszane będą w szczególności kwestie związane z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi przeznaczonymi dla branży TSL.

Planowane są dwie sesje, z czego pierwsza poświęcona będzie problematyce magazynowej i produkcyjnej, druga dystrybucji i transportowi.

Sesja 1 – magazyn i produkcja:
WMS, MES – systemy magazynowe
Systemy do zarządzania produkcją i zapasami
Prognozowanie popytu i zużycia
Automatyka magazynowa
APS (Advanced Production Scheduling) – planowanie produkcji

Sesja 2 – dystrybucja i transport:
TMS (Transport Management System)
Route Planning i systemy Point-of-Delivery
Urządzenia IT wspomagające zarządzanie flotą
Systemy zamówieniowe, klasy EDI, telematyczne – nadzorowanie pojazdów i ich parametrów

Konferencja jest skierowana przede wszystkim dla dyrektorów i szefów działów logistyki, sprzedaży, produkcji, zaopatrzenia, IT, zakupów, a także innych osób odpowiedzialnych za dystrybucję, spedycję i transport w firmach. Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Wystarczy zarejestrować się na stronie: http://sdcenter.pl/logistyka_06_2014/rejestracja.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.