Kongres Dyrektorów E-Commerce – Kraków, 12-14 marca 2014

W dniach 12-14 marca 2014 roku w Krakowie będzie miał miejsce Kongres Dyrektorów E-Commerce.

To wydarzenie, podczas którego menedżerowie i dyrektorzy w branży e-commerce mają możliwość wymiany doświadczeń, wiedzy oraz analiz rynku sprzedaży internetowej, który z roku na rok w Polsce rozwija się coraz bardziej dynamicznie.

Podczas wydarzenia będą miały miejsce w szczególności prelekcje i dyskusje związane z działalnością sklepów internetowych, kierunkami rozwoju handlu internetowego, także na rynkach międzynarodowych. Pośród zaproszonych gości znaleźli się między innymi specjaliści w zakresie e-commerce z Wielkiej Brytanii, Czech oraz Francji. Będzie można spotkać ekspertów takich jak Christophe Le Corre z Grupy Raben, Rafała Brzoska z Integer.pl, Jo Causon z Institute of Customer Service i wiele innych. Wszystko w przepięknym królewskim mieście Krakowie, którego zwiedzanie zostało także zaplanowane podczas Kongresu.

Kongres Dyrektorów E-Commerce skierowany jest w szczególności do dyrektorów i właścicieli dużych i średnich firm e-commerce, dyrektorów sprzedaży zajmujących się sprzedażą wielokanałową, menedżerów e-commerce z segmentu dużych i średnich firm, także do członków zarządu związanych z rozwojem sprzedaży.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.