Książki z księgarni Matras łatwo odbierzesz Paczką w RUCH-u

Jedna z popularnych polskich księgarni stacjonarnych i internetowych Matras podpisała umowę o współpracy z RUCH-em, dzięki której dostawa zamówionych książek i multimediów do klientów ma być realizowana jeszcze sprawniej, a co najważniejsze – w zachęcających cenach.

Od dnia 1 kwietnia 2014 roku klienci korzystający z sieci Matras mogą odbierać swoje paczki w ramach usługi Paczka w RUCH-u. Wtedy przesyłka zostaje dostarczona do znajdującego się najbliżej miejsca zamieszkania kiosku RUCH-u lub też innego wybranego przez klienta. Koszty usługi to 6,9 złotego przy zamówieniu o wartości do 69 złotych, a od 70 do 139 złotych jest to wydatek 4,9 złotego, zatem bardziej atrakcyjnie niż w przypadku kosztów przesyłek kurierskich czy Poczty Polskiej. Paczkę dostarczoną do kiosku należy podjąć w terminie o 5 dni. Klienci Matras mogą przez cały czas śledzić drogę swojej paczki na stronie internetowej paczkawruchu.pl.

Dodatkowo klienci wybierający księgarnie Matras mogą odebrać swoje zakupy w księgarniach należących do sieci, skorzystać z paczkomatów InPost, Poczty Polskiej lub przesyłki kurierskiej.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.