Kurier – nie zawsze musi być drogi

Wielu z nas przesyłki kurierskie kojarzy nie tylko z wysoką jakością, ale także z wysoką ceną za tę usługę. Jest ona szczególnie duża, jeśli chcemy wysłać tylko jedną paczkę i nie korzystamy ze wsparcia kurierskiego na co dzień. Z tego powodu wiele osób rezygnuje ze współpracy z kurierem, nie wiedząc jednak, że koszty związane z tymi właśnie przesyłkami można bez większego problemu obniżyć. Jak to możliwe? Wystarczy przyjrzeć się bliżej ofercie, jaką prezentują brokerzy kurierscy.

Kim są i jak działają?

Są to podmioty, które zbierają indywidualne zamówienia na przesyłki kurierskie i tworzą z nich tysiące zamówień miesięcznie – to zaś pozwala znacznie zmniejszyć stawkę u firm kurierskich. Oczywiście, brokerzy kurierscy współpracują z wybranymi przez siebie firmami dostawczymi i mają z góry wynegocjowany cennik, co sprawia, że ceny są z góry ustalone. By zaś skorzystać z usług brokera kurierskiego i zaoszczędzić na wysyłce paczki tym kanałem, wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny i zgłosić nadanie paczki oraz opłacić jej wysyłkę z góry. Kurier dotrze szybko i bez problemów.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.