Merlin powiększa swoją przestrzeń magazynową

Jeden z największych polskich sklepów internetowych Merlin postanowił poszerzyć swoją przestrzeń magazynową. Padło na 13 tysięcy metrów kwadratowych w centrum dystrybucyjnym Good Point Puławska.

Panattoni Europe, deweloper centrum, aktualnie zajmuje się również budową kolejnych przestrzeni magazynowych, w tym obiektów przeznaczonych dla firmy Amazon, które mają zostać otwarte w Poznaniu i pod Wrocławiem. Od początku 2014 roku Panattoni Europe oddał już przeszło 100 tysięcy metrów kwadratowych dla firm takich jak Polaris oraz Castorama Polska. Centrum Good Point Puławska, które należy do PBWII Fund, jest obiektem, który ma ponad 43 tysiące metrów kwadratowych. Panattoni Europe odpowiedzialny jest w nim za komercjalizację powierzchni oraz obsługę umów najmu.

Merlin oferuje w swojej stałej ofercie przeszło 300 tysięcy różnych produktów, w tym książki, zabawki, kosmetyki, sprzęt elektroniczny i AGD, gry komputerowe i wiele innych. Sklep oferuje swoje produkty w konkurencyjnych cenach, stale poszerzając ich wybór.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.