Nacito.pl wprowadza nowe niższe ceny przesyłek

Firma Nacito.pl ma dla swoich klientów dobre wieści – obniżki cen przesyłek! Dzięki nim realizowanie wysyłek zarówno przez firmy, w tym sklepy internetowe, jak i osoby prywatne jest jeszcze tańsze.

Aktualne ceny to:

za paczki do 5 kilogramów – 14 złotych brutto
za paczki do 30 kilogramów – 14,69 złotych brutto

W cenach zawarte są już podatek VAT oraz opłata paliwowa.

Nacito.pl to profesjonalny pośrednik usług kurierskich, który działa na rynku od 1999 roku. Od tego czasu udało mu się zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku oraz wielu zaufanych klientów. Dzięki serwisowi Nacito.pl można błyskawicznie zamawiać kuriera wprost do domu. Wysłanie paczki zajmuje wtedy znacznie mniej czasu, ponieważ wystarczy tylko zarejestrować się na stronie, wypełnić formularz zamówienia kuriera, wybrać firmę kurierską, opcje dodatkowe, na przykład ubezpieczenie czy kwotę pobrania przy przesyłkach pobraniowych i zapłacić błyskawicznie przelewem lub kartą. Potem wystarczy tylko przekazać paczkę kurierowi, aby na następny dzień mogła ona dotrzeć do adresata.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.