Neorachunki i neofaktury na Poczcie Polskiej

Poczta Polska wprowadza do swojej ofert nowe neousługi – neofakturę i neorachunek. Są one przeznaczone przede wszystkim do wystawców faktur i rachunków, a także odbiorców takich dokumentów.

Neousługi mają za zadanie poprawić wygodę i bezpieczeństwo korespondencji internetowej. Już teraz można korzystać z nich za pośrednictwem platformy internetowej Envelo.

Wystawcy faktur i rachunków mogą poprzez Envelo wysłać do swoich odbiorców dokumenty niezależnie od pory i miejsca z pomocą neofaktury. Tego rodzaju e-usługa poprawa szybkość i bezpieczeństwo korzystania z faktur elektronicznych, co stanowi atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnego sposobu ich doręczania. Poprzez Envelo przedsiębiorcy mogą wysyłać zarówno dokumenty elektroniczne, jak i w formie papierowej – wtedy to poczta odpowiada za ich wydrukowanie i dostarczenie do klientów. Neorachunek to z kolei usługa skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, która pełni zadanie skrzynki odbiorczej, do której przekazywane są neofaktury, na przykład od operatora telefonii komórkowej. Dane przechowywane są na zewnętrznych serwerach, dlatego są zabezpieczone przed utratą. Bezpieczeństwo i poufność oferowanych rozwiązań to wygodniejsze korzystanie z faktur i rachunków dla nadawców i odbiorców.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.