Neoznaczek Poczty Polskiej kupowany coraz częściej

Poczta Polska nadal ma w sprzedaży tradycyjne znaczki, ale coraz więcej jej klientów wybiera nowoczesne rozwiązanie – Neoznaczek, który można zamówić przez internet i wydrukować go na domowej drukarce.

Poprzez platformę Envelo zakupiono już 4 miliony tego rodzaju znaczków. Można wykorzystać je zarówno do opłacenia przesyłki krajowej, jak i zagranicznej.

Neoznaczek jest szybki i prosty do zakupienia. Dla tych interesantów, którzy chcą wysyłać spersonalizowaną korespondencję, Poczta Polska przygotowała usługę opatrzenia Neoznaczka własną grafiką lub zdjęciem. W ten sposób firmy mogą dodatkowo podkreślić swój profesjonalizm, drukując na znaczku swoje logo czy fotografie produktów. Na Neoznaczkach mogą znaleźć się także grafiki promujące regiony, fotografie z wakacji i inne wybrane przez klienta. Dostępne są także gotowe wzory, zarówno czarno-białe, jak i kolorowe, w tym okolicznościowe – na Wielkanoc, Boże Narodzenie. Envelo pozwala także swoim użytkownikom na przesyłanie Neokartek. To szybki sposób na nadanie kartki bez konieczności wizyty na poczcie. Można wysyłać kartki także z zagranicy, ponosząc niższe koszty obsługi – usługa krajowa i zagraniczna to tylko 1,75 zł brutto. Aplikacja Envelo dostępna jest także na platformy mobilne.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.