Nowy broker na rynku przesyłek – Świat Przesyłek

Tańsze usługi przesyłek to spora konkurencja na rynku brokerskim. Korzystną ofertę w tej dziedzinie ma Świat Przesyłek – portal internetowy, który został zaprojektowany po to, aby wspomagać usługi dystrybucyjne nie tylko na terenie Polski, ale także międzynarodowo. Aktualnie Świat Przesyłek, który należy do firmy KAAB, obsługuje dziennie około 30 000 zleceń.

Świat Przesyłek to nowy broker na polskim rynku, którego usługi dystrybucyjne są kompleksowe dzięki połączeniu ponad 200 różnych firm kurierskich, spedycyjnych, operatorów pocztowych oraz drukarni. W efekcie świadczone usługi wyróżniają się jeszcze bardziej przystępnymi cenami zarówno na rynku lokalnym, jak i międzynarodowym, w tym w Czechach, Słowacji i na Węgrzech. Świat Przesyłek planuje również założenie własnych punktów nadawczych.

W ofercie znajdują się tanie e-listy już od 1,29 zł krajowo i międzynarodowo od 2,44 zł. Korzystać można z usług kurierskich, przewozu przesyłek ponadgabarytowych i na paletach, co-packingu, specjalna obsługa skierowana jest też do sklepów internetowych. Działa także osobny skład celny, który obsługuje zagraniczne sklepy internetowe, głównie z Chin oraz Stanów Zjednoczonych.

Więcej informacji znajduje się na stronie swiatprzesylek.pl.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.