Odbyło się II Forum Technologiczne – Poczta XXI wieku

Nowości takie jak elektroniczne awizo, jeszcze skuteczniejszy system śledzenia oraz jeszcze lepsza oferta dla e-commerce to niektóre z zaprezentowanych strategii rozwojowych podczas II Forum Technologicznego – Poczta XXI wieku.

Standardowe usługi pocztowe powoli stają się mało popularne i w związku z tym Poczta Polska poszukuje nowych rozwiązań, które mają za cel podążanie za cyfryzacją oraz szybko rozrastającą się branżą e-commerce. Dzięki mobilnemu i stacjonarnemu Internetowi Poczta chce świadczyć więcej swoich usług dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, by odpowiadać najnowszym trendom rynkowym. Interesującą nowinką, o której dyskutowali uczestnicy Forum, była także technologia roam delivery, która bazuje na możliwości zostawienia paczki w bagażniku auta klienta e-commerce.

Dyskutowano także o nowościach w ramach usług e-government, które mają pozwalać na łatwiejsze zakładanie profilu zaufanego, otwieranie działalności gospodarczej w placówce Poczty, otrzymanie paszportu czy uzyskanie wypisów z rejestrów państwowych.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.