Oświadczenie K-EX

„K-EX Sp. z o.o. oświadcza, że nie jest autorem ogłoszenia zamieszczanego na portalach ogłoszeniowych dotyczących pracy na stanowisku kierowca w firmie K-EX Sp. z o.o. ani korespondencji mailowej jaka jest w nawiązaniu do tego ogłoszenia wysyłana rzekomo w imieniu K-EX SP. z o.o.

W szczególności K-EX Sp. z o.o. nie sugeruje ani nie namawia do zakładania wspólnych kont bankowych z kartami debetowymi.
Korespondencja mailowa zawierająca taką treść nie pochodzi od osób uprawnionych do działania w imieniu K-EX Sp. z o.o. Ogłoszenie zostało umieszczone prawdopodobnie w sposób niezgodny z prawem przez osoby nieuprawnione do działania w imieniu K-EX Sp. z o.o.
Prosimy o nie odpowiadanie na niniejsze ogłoszenia, nie podawanie żadnych danych w szczególności dotyczących danych osobowych czy rachunków bankowych.
Domena kex-polska.pl nie jest domeną firmy K-EX Sp. z o.o.
Adres mailowy biuro@kex-polska.pl również nie jest adresem mailowym firmy K-EX Sp. z o.o. Sprawa została zgłoszona do organów ścigania.”

otwórz serwis kurierski
kurier2

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.

Dodaj swój komentarz jako pierwszy.