Paczkakorzyści.pl – nowa platforma Poczty Polskiej dla e-handlu

Poczta Polska przygotowała nową usługę dla sklepów internetowych. Paczkakorzysci.pl to rozwiązanie specjalnie przeznaczone do osób sprzedających za pośrednictwem platformy Allegro.

Klienci usługi Paczka Korzyści mogą skorzystać z darmowych szablonów do przygotowywania aukcji oraz dopasować je do swojego profilu działalności. Do dyspozycji jest 14 różnych wzorów, które mają także opcję personalizacji, dlatego można indywidualnie przystosować je do swoich potrzeb. Szablony aukcji to jednak nie jedyna korzyść nowej platformy sprzedażowej prowadzonej przez Pocztę Polską.

Do dyspozycji klientów przygotowano 4 przedpłacone pakiety paczek. Najmniejszy pakiet to usługa 100 paczek w cenie 6,99 złotych netto za jedną paczkę, największa to 600 paczek w cenie 9,99 netto za paczkę. Najtańsza usługa przeznaczona jest dla firm i dla osób fizycznych, które są nowymi klientami Poczty Polskiej. W cenie obsługi znajdują się także opakowania. Przesyłki realizowane są poprzez usługę Paczka48, która gwarantuje dostawę do drugiego dnia po nadaniu paczki. Wszystkie formalności można uregulować poprzez stronę paczkakorzysci.pl. Dla klientów przygotowano ponadto pomocne narzędzia oraz usługę ubezpieczenia przesyłki.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.