Poczta Polska nagrodzona w konkursie Human Capital Awards 2015

Poczta Polska jako Narodowy Operator Pocztowy zatrudnia blisko 80 tys. pracowników na umowach o pracę. Spółka inwestuje w swoich pracowników. Realizuje szereg projektów rozwojowych wspierających kluczowe obszary kompetencyjne pracowników – wszystkie te elementy złożyły się na decyzję Kapituły Konkursu o przyznaniu Poczcie Polskiej nagrody Human Capital Awards 2015.

Nagroda Human Capital Awards ma na celu wyróżnienie osób oraz firm, których aktywna działalność przyczynia się do podnoszenia jakości w obszarze zarządzania Kapitałem Ludzkim oraz rozwoju branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej. Nagrody przyznawane przez Kapitułę Konkursu, w której zasiadają osoby cieszące się autorytetem i uznaniem w środowisku akademickim, eksperci mediów oraz liderzy firm wdrażających dobre praktyki z obszaru HR.

Projektem roku uznanym przez kapitułę konkursu Human Capital Awards 2015 w Poczcie Polskiej jest skuteczne przeprowadzenie działań restrukturyzacyjnych, które zwiększyły konkurencyjność i efektywność spółki. Wprowadzenie motywacyjnego systemu wynagrodzeń oraz stworzenie funkcji HR Business Partnerów, które wzmacniają proces transformacji Poczty Polskiej. Spółka inwestuje w swoich pracowników – realizuje szereg projektów rozwojowych wspierających kluczowe obszary kompetencyjne pracowników – aktywizację sprzedaży, obsługę klienta i jakość świadczenia usług oraz motywacyjnych.

Polski rynek pocztowy jest najbardziej liberalny w Europie. Poczta Polska zatrudnia na umowę o pracę blisko 80 tysięcy pracowników, to ewenement na rynku – powiedziała Halina Bąk z Rady Nadzorczej PP, odbierając w środę w imieniu Firmy nagrodę Human Capital Awards.

Źródło – www.poczta-polska.pl

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.