Poczta Polska najbardziej popularną firmą paczkowo-kurierską według badań ARC Rynek i Opinia

Według przeprowadzonych przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia badań Poczta Polska jest najbardziej rozpoznawanym operatorem paczkowo-kurierskim w Polsce. 43% klientów indywidualnych wskazało, że wybrałoby właśnie Pocztę Polską jako firmę, której powierzyłoby transport paczek. Wśród klientów biznesowych odsetek był niższy, ponieważ wyniósł 19%, co jednak dla Poczty także jest powodem do zadowolenia.

Poczta Polska od zeszłego roku postawiła na intensywny rozwój.  Trwają ciągłe prace rewitalizacyjne placówek, otwierane są nowe, także prowadzone są prace obejmujące dostosowywanie oferty do zapotrzebowania klientów na nowoczesnym rynku KEP – kurier, ekspres, paczka. Klienci doceniają nie tylko jeszcze bardziej estetyczne placówki i miłą obsługę, ale również dodatkowe usługi dostępne przez internet jak śledzenie paczek. Także wysokie noty Poczta Polska otrzymała za bezpieczeństwo i doręczanie paczek na czas. Świetne oceny uzyskał też Pocztex, który klientom kojarzy się przede wszystkim z szybkością usług.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.