Poczta Polska oferuje Nowe Ubezpieczenia Pocztowe

Od 15 marca 2014 roku rozpoczyna się kampania reklamowa „Ubezpieczeń pocztowych” oferowanych przez Pocztę Polską.

Poczta wchodzi na rynek ubezpieczeniowy z ofertą ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych. Podczas trwania kampanii klienci mogą zakupić polisy majątkowe ze zniżką 15%, a dodatkowo ci, którzy dokonają opłacenia polisy z konta Banku Pocztowego mogą otrzymać do 10% zwrotu wysokości składki.

Rozszerzenie oferty było jednym z kluczowych celów Poczty Polskiej. Aktualnie ma ona w swojej ofercie produkty finansowe, do nich dołączyły także usługi ubezpieczeniowe – łatwe i przystępne cenowo, dostępne dla klientów z całego kraju w placówkach pocztowych. Nowa kampania reklamowa „Ubezpieczeń pocztowych” w szczególności została skierowana do mieszkańców małych i średnich miejscowości. Na poczcie zakupić można między innymi polisy OC, Autocasco, NNW, Assistance, polisy ubezpieczeniowe domów i mieszkań. Umowę można zawrzeć także osobiście z listonoszem, którzy wyposażeni zostali w specjalne smartfony do jeszcze łatwiejszej obsługi sprzedaży polis.

Promocyjna oferta będzie trwała do 15 kwietnia 2014 roku.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.