Poczta Polska sygnuje kontrakt z PGE Obrót

Największa polska spółka w branży energetycznej PGE Obrót S.A. oraz Grupa Poczty Polskiej zawarły umowę wartą prawie 50 milionów złotych.

Kontakt dotyczył kompleksowych usług wydruku, kopertowania i dostawy korespondencji, a także zarządzania zwrotami. Poczta Polska zwyciężyła dzięki nowoczesnym usługom Envelo. Poczta stale zdobywa nowych klientów biznesowych. W 2013 roku udało jej się wygrać prawie 2 tysiące przetargów.

Dotychczas PGE Obrót korzystał głównie z operatorów prywatnych. Wygrana Poczty Polskiej to według Łukasza Gołębiowskiego, który pracuje jako dyrektor Pionu Sprzedaży Poczty Polskiej, odwrót od tendencji zlecania obsługi prywatnym firmom. Dodaje, że Poczta wie, jak ważne jest świadczenie usług wspierających i upraszczających prowadzenie biznesu.

Poczta Polska na zlecenie PGE Obrót ma zajmować się integracją systemową i dostarczyć dedykowany portal, który będzie umożliwiał szybkie prowadzenie wydruków. W tym celu wykorzystana zostanie działająca od dłuższego czasu platforma Envelo. Do zadań Poczty będzie należało drukowanie, kopertowanie i dostarczanie korespondencji pod wyznaczone adresy. Zleceniodawca PGE Obrót będzie jedynie dostarczał dokumenty w formie elektronicznej.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.