Poczta Polska z kontraktem na obsługę kurierską PWPW

Poczta Polska podpisała dwuletni kontrakt na obsługę kurierską z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych SA. W ramach tego kontraktu realizowane są wysyłki m.in. dokumentów ścisłego zarachowania np. praw jazdy do instytucji (urzędy miast i gmin). PWPW zakończyła współpracę z dotychczasowym operatorem realizującym usługi doręczania paczek.

– Obecna umowa Poczty Polskiej z PWPW w zakresie usług kurierskich rozpoczęła się dwa dni temu. Już od pierwszego dnia współpracy odbiory przesyłek od PWPW następowały elastycznie w zależności od potrzeb i stopnia przygotowania ich przez klienta, co zostało pozytywnie ocenione przez naszych partnerów z PWPW. Realizacja tego kontraktu jest objęta szczególnym nadzorem – podkreśla Grzegorz Kurdziel, dyrektor zarządzający sprzedażą w segmencie klienta kluczowego.

Aby sprawnie obsłużyć zlecenie Poczta Polska wyznaczyła osobę odpowiedzialną za realizację kontraktu i wyposażyła PWPW w odpowiednie materiały operacyjne. Dodatkowo Poczta Polska pomogła w przygotowaniu PWPW listów  przewozowych, aby już w pierwszym dniu współpracy dokonać odbioru z PWPW wszystkich przygotowanych do dystrybucji przesyłek.

Źródło – http://www.poczta-polska.pl/

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.