Pocztex otrzymał wyróżnienie Created in Poland Business Superbrands

Usługi kurierskie Poczty Polskiej Pocztex został wyróżnione tytułem Created in Poland Business Superbrands 2013/2014 za stworzenie jednej z najsilniejszych marek w sektorze transportu i logistyki. Wyróżnienia są przyznawane w prawie 90 krajach od 19 lat przez organizację międzynarodową The Superbrands Ltd.

Pocztex od lat zdobywa pozytywne noty od klientów biznesowych i indywidualnych na rynku rodzimym. Badania przeprowadzone przez instytut badawczy ARC Rynek i Opinia potwierdził, że Pocztex jest jedną z najczęściej określanych jako stabilna i wyróżniająca się dużym zasięgiem marka.

Dzięki wdrożeniu perspektywicznych rozwiązań oferta Pocztex stale się powiększa. W ramach usług paczkowo-kurierskich zostały wprowadzone zmiany – usługi Pocztex Ekspres 24 oraz Pocztex Kurier 48, które świadczone są w standardzie door-to-door oraz z ubezpieczeniem do 1000 złotych dla klientów indywidualnych i 5000 złotych dla klientów biznesowych. Dzięki nim oraz swojemu zasięgowi i stabilności w branży e-commerce Pocztex stale uzyskuje coraz lepsze wyniki. Aktualnie z usług spółki korzysta około 60% segmentu.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.