Praktyki „Grasz o staż” dla 23 stażystów w Poczcie Polskiej

Poczta Polska zaprasza już po raz trzeci do skorzystania z ogólnopolskiego programu „Grasz o staż”.

Zainteresowane osoby będą mogły poznać bliżej pracę w działach marketingowych, sprzedażowych, prawnych, finansowych, procesowych oraz HR i PR w największej polskiej firmie pocztowej. Dla stażystów przygotowano 23 płatne posady.

Z roku na rok liczba stażystów przyjmowanych do Poczty Polskiej rośnie. Początkowo było to tylko 7 osób, później 17, a obecnie – 23 osoby, co sprawia, że Poczta pobija rekordy również wśród fundatorów staży. Więcej informacji na temat zasad przyjmowania na staże znajduje się na stronie internetowej Poczty Polskiej. Ostateczna lista zostanie ogłoszona 24 czerwca w trakcie Gali Finałowej „Grasz o Staż” w Warszawie. Na zwycięzców oczekuje 3-miesięczna płatna praktyka, a najlepszym zostaną zaproponowane stanowiska.

grasz o staż

Program „Grasz o staż” już od lat dostępny jest dla osób szukających doświadczenia w najbardziej prestiżowych polskich firmach, organizacjach pozarządowych i rządowych. Jest on skierowany do studentów od trzeciego roku studiów, a także do absolwentów mających do 30. roku życia.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.