Pralniomaty Hi’Shine wyróżnione w akcji „Klient zobowiązuje”

Pralniomaty Hi’Shine, innowacyjne urządzenia umożliwiające nadanie i odbiór prania w trybie 24/7 – zaprojektowane i wyprodukowane przez polską firmę Aqmet, zdobyły wyróżnienie w akcji „Klient zobowiązuje” organizowanej przez dziennik Rzeczpospolita.

Celem plebiscytu jest wyłonienie firm wdrażających najciekawsze pomysły na unowocześnienie i podniesienie jakości obsługi klientów. Nagrodzeni przedsiębiorcy muszą wyróżniać się postawą przyjazną klientowi i zapewniać nie tylko najlepsze produkty, ale także najwyższe standardy obsługi. Pralniomaty Hi’Shine doceniono za opracowanie usługi, która pozwala konsumentom oszczędzać czas oraz za zapewnienie konkurencyjnej ceny serwisu w odniesieniu do tradycyjnych pralni. To kolejne wyróżnienie Pralniomatów Hi’Shine – zostały one nagrodzone także w plebiscycie Must Have, który był częścią Łódź Design Festival.

Pralniomaty Hi’Shine zostały wyróżnione za nowoczesny minimalizm designu i wykorzystanie zaawansowanych technologii. Zasada działania tych innowacyjnych urządzeń jest niezwykle prosta: wystarczy po złożeniu zamówienia pozostawić odzież w jednej ze skrytek, aby już następnego dnia po nadaniu odebrać ją czystą i wyprasowaną. Nad bezpieczeństwem dostaw z i do Pralniomatów Hi’Shine czuwa firma InPost. Płatności dokonuje się kartą płatniczą lub zbliżeniową, a usługę prania realizuje znana pralnia chemiczna 5asec.

Od września na polskim rynku funkcjonuje blisko 50 Pralniomatów Hi’Shine zlokalizowanych przede wszystkim w pobliżu: centrów biurowych i handlowych, supermarketów, a także na osiedlach mieszkaniowych i stacjach benzynowych w Warszawie i Krakowie. Według założeń sieć urządzeń ma rozszerzyć się o kolejne 100 maszyn.

„Pralniomaty Hi’Shine to nie tylko odpowiedź na potrzeby zabieganych Polaków, ale nowy, rewolucyjny trend w usługach, które coraz częściej ulegają automatyzacji. Dziś wiele osób nie wyobraża sobie odbierania paczek inaczej, niż w Paczkomatach® InPost. Podobnie jak w przypadku towarów zamawianych w Internecie, kluczowe jest pełne bezpieczeństwo ubrań oraz szybkość obsługi, które gwarantuje InPost. Jest jeszcze wiele segmentów usługowych, gdzie planujemy wprowadzić automaty pozwalające użytkownikom na oszczędność czasu i pieniędzy” – mówi Rafał Brzoska, prezes InPost – partnera Pralniomatów Hi’Shine.

„Jesteśmy dumni z faktu, że nasz nowatorski projekt tak krótko po uruchomieniu zbiera pierwsze nagrody. Przy projektowaniu usługi i maszyn wzięliśmy pod uwagę doświadczenia naszych partnerów, tak aby zapewnić klientom maksymalny komfort i zadowolenie z serwisu. Nasza usługa jest średnio o ponad 40% tańsza w porównaniu z tradycyjnymi pralniami. Jesteśmy przekonani, że Pralniomaty Hi’Shine szybko zyskają popularność i docelowo będą dostępne w największych miastach europejskich” – podsumowuje Joanna Stachowska, dyrektor marketingu i sprzedaży Pralniomatów Hi’Shine.

Szybkość realizacji zamówienia za pomocą Pralniomatów Hi’Shine zapewnia doskonała obsługa logistyczna oraz doświadczenie biznesowe partnerów wprowadzających rozwiązanie. Po złożeniu zamówienia torba z ubraniami przeznaczonymi do prania odbierana jest z Pralniomatu Hi’Shine przez kuriera i oznaczana unikalną etykietą. Kurier dostarcza odzież do pralni 5asec, gdzie następuje weryfikacja zamówienia, po czym 5asec przystępuje do działania! Po zrealizowaniu usługi prania, kurier odwozi czyste ubrania do Pralniomatu Hi’Shine, skąd Klient może odebrać je w dogodnym dla siebie momencie.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.