Pranie z Pralniomatami – nowa usługa Aqmet będzie dostępna także w Polsce

Nie masz do dyspozycji pralki, a pralnie nie działają w godzinach, które ci odpowiadają? W takim przypadku rozwiązaniem może być Pralniomat. Działa podobnie jak Paczkomat, ale dzięki niemu możesz zlecić wypranie swoich ubrań 24h na dobę – zostawiasz je w Pralniomacie i odbierasz czyste!

Pralniomaty Hi’Shine to urządzenia należące do firmy Aqmet, które działają przy współudziale InPost oraz pralni 5àSec. Na czym polega pranie z Pralniomatami? Wystarczy zostawić swoją odzież w jednej ze skrytek, a kolejnego dnia będzie można odebrać ją jako świeżą, czystą, pachnącą i wyprasowaną. Do dyspozycji klientów będzie kilka różnych opcji prania – standard, premium i platinum.

Robert Giersz, dyrektor operacyjny Pralniomatów Hi’Shine, wskazuje, że to wygodne rozwiązanie dla tych, którzy chcą oszczędzać swój czas, wygodnie oddać pranie w drodze do pracy czy do domu, a przy tym zapłacić mniej, ponieważ cena w porównaniu ze zwykłymi pralniami ma być niższa o 15%.

50 pierwszych Pralniomatów ma zacząć działać już we wrześniu. Usługi mają być początkowo dostępne w Warszawie oraz w Krakowie, ale planowane jest również ich rozwijanie w innych miastach w Polsce. Urządzenia będą zlokalizowane w pobliżu centrów handlowych, biurowych, na osiedlach mieszkaniowych, stacjach benzynowych.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.