Program pomocy humanitarnej UPS uhonorowany

Prowadzony przez UPS program pomocy humanitarnej, którego celem jest pomoc ofiarom katastrof, uzyskał prestiżową nagrodę International Disaster Relief Award nadawaną przez organizację Business in the Community (BITC).

Nagroda ta, która należy do programu Responsible Business Awards, jest świadectwem pomocy UPS w sytuacjach katastrof oraz wtedy, gdy potrzebna jest pilna pomoc w kryzysach. W samym 2013 roku firma UPS przekazała różnym organizacjom pomocowym na całym świecie ponad 7,5 miliona dolarów, w tym między innymi na wsparcie techniczne, pomoc humanitarną oraz świadczenia rzeczowe, wykorzystując przy tym swoją sieć logistyczną.

W ostatnich latach firma UPS pomagała między innymi podczas powodzi w Tajlandii, Pakistanie oraz na Filipinach, podczas trzęsień ziemi w Chinach oraz na Haiti, a także tsunami w Japonii i na Oceanie Indyjskim. Także UPS wspiera UNICEF w ramach dostarczania ubrań dzieciom w Syrii i przekazała milion dolarów wraz z pomocą rzeczową dla osób doświadczonych przez tajfun Haiyan.

Nagrody BITC Responsible Business Awards nadawane są już od 17 lat i są najstarszymi wyróżnieniami w Wielkiej Brytanii, których celem jest promowanie odpowiedzialności biznesu. International Disaster Relief Award to nagroda przyznawana firmom pomagającym ofiarom klęsk żywiołowych.

otwórz serwis kurierski
kurier2

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.

Dodaj swój komentarz jako pierwszy.