Promocja w za10zlotych.pl dla 50 pierwszych klientów

Serwis internetowy do zamawiania kuriera za10zlotych.pl przygotował dla swoich klientów mega promocję.

Dzięki niej pierwszych 50 osób, które założy swoje konto na stronie internetowej za10zlotych.pl i zasili je kwotą minimum 30 złotych przez przelew online, może otrzymać rabat na wysyłane przez siebie paczki przez cały miesiąc kalendarzowy.

Przy zasileniu konta kwotą 30 złotych rabat wynosi 5%, przy kwocie 60 złotych – 7%, a przy kwocie 100 złotych nawet 10%! Doładowana kwota jest przy tym do wykorzystania przez dowolny czas i po zakończeniu promocji nie przepada. Warto się pospieszyć i płacić za kuriera jeszcze mniej niż u konkurencji!

Za10zlotych.pl to innowacyjny portal kurierski, który skierowany jest do firm oraz osób prywatnych chcących wysyłać paczki jeszcze taniej. Głównym celem portalu jest dostarczanie usług kurierskich na wysokim poziomie i w zachęcających cenach. Za10zlotych.pl to pomoc w przesłaniu paczki oraz pomoce funkcjonalności, w tym integracja ze sklepami internetowymi oraz Allegro.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.