Prowadzisz sklep internetowy? Połącz go z systemem kurierskim kuriersi.pl

Współpraca z kuriersi.pl to wiele możliwości, aby wysyłać paczki ze swojego sklepu internetowego jeszcze szybciej, wygodniej i taniej!

Z kuriersi.pl możesz realizować przesyłki krajowe i międzynarodowe za pośrednictwem 9 firm kurierskich – nie musisz już dłużej szukać takiej oferty, która będzie dla ciebie najbardziej atrakcyjna, ponieważ wszystko masz na wyciągnięcie ręki.

Klientom biznesowym kuriersi.pl oferują atrakcyjne warunki współpracy wraz z dostępem do API dla sklepów internetowych – BlackBox. Składanie zamówień na przesyłki kurierskie jeszcze nigdy nie było tak szybkie i łatwe, a ty możesz oszczędzać swój czas i pieniądze.

Serwis kurierski kuriersi.pl pozwala na integrację systemu kurierskiego z najpopularniejszymi w Polsce platformami sklepów internetowych poprzez pobranie informacji o złożonych zamówieniach i utworzenia na ich podstawie zleceń kurierskich. Właściciel sklepu importując plik z zamówieniami do kuriersi.pl ma możliwość między innymi: składania zbiorczych zamówień, generowania wielu etykiet jednocześnie, edycji masowej zamówień oraz innych czynności mających na celu automatyzację tego procesu.

Więcej informacji znajdziesz w poniższej prezentacji:

http://www.kuriersi.pl/files/media/pliki/kuriersi_pl.pdf

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.