RUSZA EUROPEJSKA KAMPANIA UPS Wspólnie TWORZYMY ROZWIĄZANIA™

13 kwietnia 2015 r. – UPS ogłosił nowe pozycjonowanie marki w Europie pod hasłem UPS Wspólnie Tworzymy Rozwiązania™. Zwraca ono uwagę na unikalne kompetencje UPS umożliwiające skuteczne tworzenie dopasowanych rozwiązań dla wszystkich klientów, począwszy od małych firm po duże międzynarodowe przedsiębiorstwa.

Zakres usług UPS w Europie oraz na całym świecie został znacznie poszerzony-powiedziała Cindy Miller, prezes UPS Europe. Stale zmieniamy się w odpowiedzi na potrzeby klientów, przekształcając UPS z firmy logistycznej, w partnera świadczącego kompleksowy wachlarz usług, wsparty najwyższej klasy fachową wiedzą i kompetencjami, które pomagają klientom w Europie zwiększać przychody, poprawiać przepływy pieniężne, minimalizować czas dostaw i redukować koszty.

UPS oferuje klientom głęboką wiedzę w kilku specjalistycznych segmentach rynku: branży medycznej, high-tech, lotnictwa, motoryzacji, handlu detalicznego, profesjonalnych usług, produkcji przemysłowej i dystrybucji.

Kampania przedstawia prawdziwe historie klientów, np. Gilo Cardozo, założyciela firmy Gilo Industries Group w Wielkiej Brytanii, która tworzy produkty inżynieryjne i z obszaru lotnictwa przeznaczone dla klientów indywidualnych, komercyjnych oraz branży lotnictwa wojskowego. Gilo Cardozo korzysta z usług UPS w zakresie transportu multimodalnego, pośrednictwa w odprawie celnej, terminowej realizacji dostaw oraz monitorowania przesyłek na każdym etapie łańcucha dostaw, co pozwala jego zespołowi skupić się na tym, co potrafi robić najlepiej, czyli na projektowaniu i konstruowaniu innowacyjnych silników, osobistych jetpaków oraz pierwszego na świecie latającego pojazdu.

Kampania UPS Wspólnie Tworzymy Rozwiązania™ pokazuje, jak nasz zespół, liczący przeszło 400 000 pracowników, w tym ponad 45 000 w samej tylko Europie, z pasją wykorzystuje wiedzę do tworzenia rozwiązań dla klientów, umożliwiając im rozwijanie działalności – dodała Cindy Miller. – Jesteśmy przekonani, że możemy zaoferować klientom nasze wnikliwe spojrzenie na ich wyzwania, które pozwoli im osiągnąć sukces w biznesie.

Innowacyjne umiejętności w zakresie tworzenia rozwiązań oraz zindywidualizowane usługi logistyczne UPS są realizowane dzięki potencjałowi sieci transportowej oplatającej cały glob, która obsługuje codziennie 9,4 mln klientów.

Specjalistyczne usługi wykorzystujące lub uzupełniające potencjał sieci transportowej UPS obejmują:

  • Duże doświadczenie w pośrednictwie celnym oraz dostawach ekspresowych przesyłek międzynarodowych, umożliwiające szybki i sprawny eksport oraz import najróżniejszych towarów, od drobnych artykułów konsumpcyjnych po duże maszyny przemysłowe.
  • Globalne rozwiązania w zakresie e-handlu obejmujące transakcje handlowe pomiędzy przedsiębiorstwami i sprzedaż towarów pojedynczym klientom, w tym zarządzanie zwrotami oraz możliwość zmiany przez klienta czasu i miejsca dostawy.
  • Przewożenie i przechowywanie produktów farmaceutycznych w warunkach kontrolowanej temperatury, w połączeniu z wiedzą umożliwiającą podmiotom z branży medycznej spełnienie restrykcyjnych i niejednokrotnie skomplikowanych wymogów regulacyjnych.
  • Laboratorium „Package Design and Test Lab”, które zajmuje się projektowaniem i testowaniem opakowań dla najróżniejszych przesyłek, od artykułów gospodarstwa domowego po specjalistyczne produkty i urządzenia.

Kampania telewizyjna, prasowa i internetowa kampanii rusza w Niemczech i w Wielkiej Brytanii oraz na innych międzynarodowych rynkach, m.in. w Chinach i Meksyku. Kampanię UPS UPS Wspólnie Tworzymy Rozwiązania™ przygotowano we współpracy z międzynarodową agencją reklamową Ogilvy & Mather.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.