SALESmanago zyskuje nowego inwestora – prezesa InPost

Rafał Brzoska, szef Grupy Integer.pl oraz prezes operatora pocztowego InPost, inwestuje w krakowską spółkę Benhauer, wykupując 20% udziałów.

Celem transakcji jest wsparcie dla nowoczesnego oprogramowania SALESmanago służącego rozwojowi marketingu w branży e-commerce.

Rafał Brzoska tłumaczy swoją inwestycję perspektywicznością e-commerce na całym świecie oraz chęcią wsparcia nowoczesnego produkty polskiej firmy, dzięki któremu może ona skutecznie konkurować z gigantami w branży.

SALESmanago to zaawansowany system produkcji krakowskiego przedsiębiorstwa Benhauer, który służy do personalizacji przekazu marketingowego online. Dzięki SALESmanago możliwe jest identyfikowanie i sprawdzanie ruchu klientów na stronach internetowych i dopasowywanie ofert, w tym e-maili, oraz w sprzedaży bezpośredniej. Spółka Benhaer działa od 2011, to dzieło Grzegorza Błażewicza, który w przeszłości był prezesem Interia.pl. Dzięki dodatkowemu wsparciu ze strony Rafała Brzoski SALESmanago może jeszcze skuteczniej działać na rynku ogólnoświatowym i tworzyć innowacyjne rozwiązania, by wspierać działy marketingu.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.