Sheepla.pl i RUCH razem dla e-commerce

Usługa Paczka w RUCH-u oferowana przez RUCH teraz dostępna jest również poprzez platformę Sheepla.pl. Dzięki niej kilka tysięcy różnych sklepów internetowych może realizować wysyłki towarów jeszcze efektywniej.

Za sprawą przeprowadzonej integracji klienci korzystający z Sheepla mogą skorzystać z usług administracji przewoźników na poziomie swojego panelu administracyjnego. Funkcje Sheepla umożliwiają automatyczne przygotowywanie paczek oraz ich nadawanie poprzez różnych przewoźników, do których gamy dołączył także RUCH. Na razie Sheepla nie planuje pobierania dodatkowych opłat za transakcje dotyczące Paczek w RUCH-u, jak wskazuje Piotr Stencel, CEO w Sheepla S.A.

Dla klientów sklepów internetowych jest to dodatkowy plus, ponieważ usługi oferowane przez najbardziej popularne kioski w Polsce wyróżniają się również bardzo atrakcyjnymi cenami. Klienci mają do wyboru ponad 2,5 tysiąca placówek kiosków RUCH-u zlokalizowanych na terenie całej Polski. Dzięki nim mogą odebrać wygodnie przesyłkę w dogodnym dla siebie terminie.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.