Siódemka podsumowuje pierwszy kwartał programu „Wszystkie Paczki są Szlachetne”

Prowadzona przez Siódemkę akcja „Wszystkie Paczki są Szlachetne” ma za sobą pierwszy kwartał. Do końca marca udało się doręczyć aż 7 milionów paczek, z czego z każdej na wsparcie „Szlachetnej Paczki” został przekazany 1 grosz.

Jak wskazuje ks. Janusz Stryczek, który jest założycielem Stowarzyszenia Wiosna oraz jednocześnie koordynatorem projektu „Szlachetna Paczka”, to wspaniały przykład, że przedsiębiorczość oraz dobre serce wcale nie muszą się wykluczać, ale wprost przeciwnie – mogą iść ze sobą w parze, by pomagać potrzebującym. Wskazuje on jednocześnie, że program „Wszystkie Paczki są Szlachetne” może być inspiracją i wzorem także dla innych przedsiębiorstw.

Głównym celem akcji „Wszystkie Paczki są Szlachetne” jest wspomaganie „Szlachetnej Paczki”. Za każdą doręczona paczkę Siódemka przekazuje organizacji jeden grosz. Projekt będzie prowadzony aż do końca 2014 roku, zakończy się wraz z finałem akcji „Szlachetna Paczka” w grudniu. Na stronie internetowej Siódemki cały czas znajduje się licznik pokazujący aktualną liczbę doręczonych paczek.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.