Siódemka podsumowuje pierwszy miesiąc akcji „Wszystkie Paczki są Szlachetne”

Siódemka wraz z jedną z najbardziej znanych w Polsce akcji społecznych „Szlachetna Paczka” zakończyła właśnie pierwszy miesiąc programu „Wszystkie Paczki są Szlachetne”. Po miesiącu doliczono się ponad dwóch milionów doręczonych paczek, a ich liczba cały czas się powiększa.

Od 1 stycznia 2014 roku w zakresie projektu „Wszystkie Paczki są Szlachetne” Siódemka wraz ze „Szlachetną Paczką” oddaje 1 grosz na potrzeby inicjatywy. Pieniądze przekazywane są potem potrzebującym rodzinom.

„Szlachetna Paczka” to akcja, która prowadzona jest od 13 lat. Zapoczątkowana została przez księdza Jacka Stryczka. Nadrzędnym celem akcji jest dostarczanie pomocy potrzebującym jej osobom oraz całym rodzinom. Uczestniczący w akcji wolontariusze poszukują rodzin w potrzebie, sprawdzają ich sytuację, zapotrzebowanie na produkty oraz po pozytywnej decyzji włączają ją do projektu. W roku 2013 udało się przekazać pomoc ponad 18 tysiącom rodzin w całej Polsce. Finał akcji „Szlachetnej Paczki” ma miejsce każdego roku w grudniu.

otwórz serwis kurierski
kokoma

kurier2.pl to pierwszy w Polsce portal poświęcony tematyce brokerów kurierskich. Wszystko co powinieneś wiedzieć o przesyłkach kurierskich: porady, aktualności, punkty kurierskie, firmy kurierskie, wywiady i ciekawostki w jednym miejscu.